Trio Müzik Grubu Kiralama Fiyatları ve Trio Müzik Ekibi İstanbul - Müzisyen Kirala

0532 674 90 95
Tel: 0532 674 90 95
İçeriğe git
Trio Müzik Grubu Kiralama Fiyatları
Müzisyen Kiralama Hizmetleri
Açılış tanıtım ve satış aşamasında ve anahtar teslim sırasında yapacağınız kokteyl ve ikramlarda canlı müzik ekibimizle trio müzik grubu kiralama servisimiz ile (akordeon keman  gitar eşliğinde) hizmetinizdeyiz. Bu davet ve organizasyonlarınızı isterseniz quartet müzik grubu kiralama hizmetinden uygun fiyat avantajlarından faydalanarak yararlanabilirsiniz. Kiralama fiyatlarını isterseniz bize 0532 674 90 95 nolu telefondan ulaşarak öğrenebilirsiniz. Açılış, kokteyl, fuar, prolonge organizasyon ve etkinliklerinize trio & quartet müzik gruplarımız ile müzisyen kiralama hizmeti vermekteyiz.
Profosyonel müzik gurubumuzla oluşturduğumuz klasik batı müziği, tango, latin,jazz ve valslerden oluşan repertuvarımızla restorantlarınızda, kokteyller ve toplantılarınızda, düğün ve nişanınızda ve arzu edilen her tür canlı müzik organizasyonunuzda çalmaktan mutluluk duyarız.

Quartet Müzik Grubu Kiralama
KİRALIK TRİO MÜZİK GRUBU VİDEOLARI
Trio müzik grubu kiralama hizmetlerine ait diğer kiralık trio müzik videoları.
Nişan, Düğün, Kına, Şirket Yemekleriniz, Özel Günleriniz, Doğum Günü ve Her Türlü Aktiviteleriniz İçin Bizleri Arayabilirsiniz...

Trio ve Quartet Müzik Grubumuzdaki Enstrumanlar: Klavye ve Beraberinde Solist, Keman, Akordeon, Gitar... İstendiğinde diğer enstrumanlar eklenebilecektir.

Aktiviteleriniz için Tesisatımızda mevcuttur.
BİZE ULAŞIN!Adres Bilgileri
Feyzullah Mah, 13/12
34843 İstanbul
Türkiye
İçeriğe dön