Kemancı Kiralama Fiyatları, İstanbul Karşılama Kemancısı - Müzisyen Kirala

0532 674 90 95
Tel: 0532 674 90 95
İçeriğe git
Kemancı Kiralama (Karşılama Kemancısı)
Müzisyen Kiralama Hizmetleri
DÜĞÜN İÇİN GÜNLÜK KEMANCI KİRALAMA
Evlilik teklif ederken vip kemancı, Kemancı Kiralama ekibimiz ile açılış kokteyl yada düğün öncesi karşılamalarınızda, gitar ve keman eşliğinde harika standart jazz ve nostaljik yabancı ve yerli şarkılarla davetlilerinize muhteşem bir müzik keyfi yaşatmanız için bize ulaşın. Kemancı Kiralama Hizmetleri, başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlere hizmet verebilmektedir.

Telefon numaramız: 0532 674 90 95
Kemancı Kiralama
Kiralık Kemancı
Nişan, Düğün, Sünnet Düğünü ve tüm müzikli organizasyonlarınızda, kemancı grubumuzla karşılama kemancısı kiralama hizmeti vermekteyiz.


KİRALIK KEMANCI VİDEOLARI
Kemancı kiralama hizmetlerine ait diğer kiralık kemancı videoları.
Kemancı Kiralama Fiyatları
Tüm organizsyonlarınız için kemancı kiralama fiyatları ve karşılama kemancısı fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teşekkür ederiz.

2 kişi keman & gitar & cello ile uzun yıllardır açılışlarda restaurantlarınızda kokteyllerinizde, toplantılarınızda  istenilen ve arzu edilen her tür canlı müzik organizasyonunuzda  canlı müzik yapmaktayız.. Gerek Napoliten ensturumantel klasikler olsun gerekse latin ingilizce veya türkçe popüler şarkılar.. Fiyat almak için arayınız: 0532 674 90 95Adres Bilgileri
Feyzullah Mah, 13/12
34843 İstanbul
Türkiye
İçeriğe dön