Kiralama Fiyatları - Müzisyen Kirala

0532 674 90 95
Tel: 0532 674 90 95
İçeriğe git
Müzisyen Kiralama Hizmetleri
Ses & Müzik kategorisinde size hizmet verecek, özenle seçilmiş binlerce müzisyen sizleri bekliyor. Hemen konuya uzman elemanımız ile iletişime geçin.
Kemancı Kirala
Piyanist Kirala
Gitarist Kirala
Kemancı kiralama servislerimiz ile evlenme teklifine özel sürprizler burada , sürpriz serenat olarak kemancı ekibimiz sizlerin özel günlerinde çalmaktadır.
Nişan, Düğün, Sünnet Düğünü ve tüm müzikli organizasyonlarınızda işini en iyi şekilde yapan çalışma arkadaşlarımızla orkestra kiralama ve piyanist kiralama hizmeti vermekteyiz.
MuzisyenKirala.com'un sizlere sunduğu gitarist kiralama hizmetini her türlü doğum günü, restorant programları ve tüm süpriz etkinlik organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.
Çigan Grubu Kirala
Düğün Orkestrası Kirala
Akordeoncu Kirala
Düğün ve nişan gibi etkinlikleriniz için çingene müziği icra eden çigan grubu kiralama fırsatları sunuyoruz.
Kır düğünü ya da boğaz tekne düğünü salon düğünü için kendi aracımızla ulaşım sağlamaktayız. İstanbul ve çevre illerde düğün orkestrası arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Özel günleriniz için akordeoncu yada akordeonla birlikte çeşit enstrümanların kombinasyonları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Ses Sistemi Kirala
Trio Kirala
DJ Kirala
Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses ve görüntü sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında yanınızdayız.
Vip davet düğün fuar açılış tekne turu doğum günü villa toplantısı ve avm ve firma etkinliklerinde trio müzik grubu olarak İstanbul ve çevre illerde hizmet sunmaktayız.
Doğum günü partileri, festivaller, defileler ve diğer her türlü müzikli organizasyonunuz için DJ kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Müzisyen Kiralama
Müzisyen Kiralama Hizmetleri: Bize 0532 674 90 95 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz..
Adres Bilgileri
Feyzullah Mah, 13/12
34843 İstanbul
Türkiye
İçeriğe dön