Otel Müzisyeni Aranıyor (Otel, Cafe, Bar, Restoran) Canlı Müzik) - Müzisyen Kirala

0532 674 90 95
Tel: 0532 674 90 95
İçeriğe git
Otel Müzisyeni
OTEL İÇİN MÜZİSYEN (OTEL MÜZİSYENİ)
Otelinizde bir piyano var ve sürekli yemek müziği yapacak bir lobi piyanisti aradıysanız hizmetinizdeyiz. Bize güvenin ve güzel günlerinizi riske atmayın. Bizi arayın muhteşem bir günün altına birlikte imza atalım. Şüphesiz ki kişinin hayatındaki en önemli günlerinden biri düğün günüdür. Otel düğünlerinde ihtiyacınız olabilecek ses sistemli piyanist, gitarist ve bayan solist ten oluşan temelde 3 kişilik hotel müziği orkestramız bulunmaktadır.
Otel Müzisyeni
Bizim görevimiz ise sizlere bu mutlu günlerinizde muhteşem bir program sunabilmektir. Daha önce bir çok 5 yıldızlı otellerin müzik etkinliklerinde yer aldık. Kimi zaman duo akordeon gitar 2 limiz hotel misafir karşılama müzikleri sundu. Otel müzisyenlerimiz yabancı misafirlerimizede hitap edecek geniş bir repertuara sahiptirler, müzik ekibimiz, Rusça, Arapça, İngilizce, ispanyolca müziklerle dünya müziği yapabilmektedirler.
Otel Müzisyeni Kiralama Fiyatları
Tüm müzikli Otel organizsyonlarınız için kiralama fiyatları ve uzman ekibimizden fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teşekkür ederiz.

Fiyat almak için arayınız: 0 532 674 90 95
Adres Bilgileri
Feyzullah Mah, 13/12
34843 İstanbul
Türkiye
İçeriğe dön